СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА


  • СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
  • СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
СЕ ПРОДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА Скопје / К.Вода € 75000 For sell

CategoryСтанови Size 108 m2 Published 06-06-2024 Phone
4-собен Furniture Semi-furnished Floor -

Се продава четворособен стан во кисела вода

Станот е 78м2 + 30м2 поткровје, одностно 108м2 вкупна станбена површина. Се наоѓа на 4-ти кат во зграда без лифт. Има слободен паркинг пред зграда.

Цена: 75000 евра
Шифра: 555/2784
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Mortgage Loan Calculator

Enter the loan details and press the Calculate button.
Loan amount: Years of payment:
Nominal interest rate (%) Payments annually:
Installment payment (MKD) MKD 0

Агенција за недвижности City Life Home Total () real estates

Contact usHave a questions?
Most searched: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје