• prodavam stan
  • prodavam stan
  • prodavam stan
  • prodavam stan
  • prodavam stan
  • prodavam stan
prodavam stan Скопје / Козле € 72000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 44 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

prodavam stan vo Kozle pod decjata bolnica vo Kozle. stanot e na prizemje na juzna strana 44 m2 plus podrum 4m2 i sopstven parking vednas do stanot. Go prodavame namesten a moze i prazen. Ima sopstveno parno no ima i odzak ako sakate za kamin na drva ili paletistanot e vo odlicna sostojba so cista dokumentacija
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Elizabeta MickovskaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
€ 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Квадратура 66 m2
STAN VO KARPOS 4
MKD 0

STAN VO KARPOS 4

Соби 4 Квадратура 125 m2
Nov stan nasAerodrom
€ 60000

Nov stan nas.Aerodrom

Соби 2 Квадратура 43 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје