• STAN VO KARPOS 4
  • STAN VO KARPOS 4
  • STAN VO KARPOS 4
  • STAN VO KARPOS 4
STAN VO KARPOS 4 Скопје / Карпош 4 MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 125 m2 Телефон
4-собен Спрат -

Се продава комплетно опремен стан во Карпош 4, лоциран на петти кат. Станот располага со вкупна површина од 125м2, односно со три спални соби, две бањи и еден гостински тоалет, дневна просторија заедно со трпезарија, како и одделна кујна. Исто така, постои можност да се изведе уште една спална соба. Fully furnished apartment for sale in Karpos 4, located on the fifth floor. The apartment has a total area of 125m2, with three bedrooms, two bathrooms and one guest toilet, living room with dining area, and separate kitchen. There is also the possibility to build another bedroom.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Se prodava stan vo Karpos 1
€ 76000

Se prodava stan vo Karpos 1

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Dvosoben stan vo Karpos
€ 250

Dvosoben stan vo Karpos

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје