za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

плац во Скопје

Добијте понуда од агент
Продавам плац на Водно
MKD 1

Продавам плац на Водно

Соби 0 Квадратура 1640m2
PARCELA VO GAZI BABA
EUR 100

PARCELA VO GAZI BABA

Соби 0 Квадратура 13300m2
Plac vo Radishani
EUR 32

Plac vo Radishani

Соби 0 Квадратура 0m2
Плац со карабина во Јурумлери
EUR 23000

Плац со карабина во Јурумлери

Соби 0 Квадратура 670m2
ATRAKTIVEN PLAC VO AJVATOVCI
EUR 32000

ATRAKTIVEN PLAC VO AJVATOVCI

Соби 0 Квадратура 1604m2
Продава Плац во  нас Сопиште
eur 65000

Продава Плац во нас. Сопиште

Соби -1 Квадратура 1300m2
Plac vo Sopiste od 815m2
MKD 1

Plac vo Sopiste od 815m2

Соби 0 Квадратура 815m2
SE PRODAVA PLAC VO PINTIJA 1189 M2
EUR 60000

SE PRODAVA PLAC VO PINTIJA 1189 M2

Соби 0 Квадратура 1189m2
Prodavam plac
EUR 30

Prodavam plac

Соби 0 Квадратура 1200m2
Продава Плац во  нас Радишани
eur 0

Продава Плац во нас. Радишани

Соби -1 Квадратура 1000m2
Градежна парцела Сопиште ИТНО
EUR 71390

Градежна парцела Сопиште ИТНО

Соби 0 Квадратура 1298m2
Plac vo Volkovo
EUR 25

Plac vo Volkovo

Соби 0 Квадратура 480m2