za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
izdavanje na stan Скопје / Капиштец € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 46 m2 Објавено 15-09-2021
нов
Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Податоци за недвижноста: намена на недвижноста: стан цел на посредувањето: издавање локација на недвижноста: Шарски одред број 3а , Скопје, во населба Капиштец Површина на недвижноста 46 м2 + 20 м 2 тераса / нова градба, греење/ладење со клима инвертер, секоја соба има посебна економична и квалитетна клима, лифт панорамски, наместен комплет, фантастична изолација, врати внатрешни од дрво масив, блиндор влезна врата 9 см дебелина со 5 заклучувања, цена на недвижноста која ќе биде предмет на посредување /200 евра/ плус сите други трошоци, со можност за договор презентирање на недвижноста: јавно Термин за посети: по договор Начин на исплата на провизија: однапред 
ПанчеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Luksuzen stan vo Kapistec
€ 420

Luksuzen stan vo Kapistec

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Se izdava stan vo Centar
€ 200

Se izdava stan vo Centar

Соби 1 Бањи Квадратура 25 m2
Dvosoben stan vo Karpos
€ 250

Dvosoben stan vo Karpos

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje