• izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
izdavanje na stan Скопје / Капиштец € 200 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан, Шарски одред број 3а , Скопје, во населба Капиштец Станот е 50 м 2 /200 евра/ плус сите други трошоци, лифт панорамски, греење и ладење со клима со инвертер, секоја соба има посебна економична и квалитетна клима, ориентација југоисток, фантастична изолација, врати внатрешни од дрво масив, блиндор влезна врата 9 см дебелина со 5 заклучувања, наместен комплет 
PanceВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

STAN VO KARPOS 4
MKD 0

STAN VO KARPOS 4

Соби 4 Бањи Квадратура 125 m2
Luksuzen stan vo Kapistec
€ 420

Luksuzen stan vo Kapistec

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Se izdava stan vo Centar
€ 200

Se izdava stan vo Centar

Соби 1 Бањи Квадратура 25 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје