• izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
  • izdavanje na stan
izdavanje na stan Скопје / Центар € 220 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 46 m2 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издаваат станови, Шарски одред број 3а , Скопје, во населба Капиштец Становите се 46 м 2 на приземје /220 евра/ со можност за договор и 55 м2 плус тераса 6м2 /250 евра/со можност за договор, лифт панорамски, греење и ладење со клима со инвертер, економична и квалитетна клима, фантастична изолација, врати внатрешни од дрво масив, блиндор влезна врата 9 см дебелина со 5 заклучувања, наместени комплет Контакт  Панче
ПанчеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

STAN VO KARPOS 4
MKD 0

STAN VO KARPOS 4

Соби 4 Квадратура 125 m2
Nov stan nasAerodrom
€ 60000

Nov stan nas.Aerodrom

Соби 2 Квадратура 43 m2
Se izdava stan vo Centar
€ 400

Se izdava stan vo Centar

Соби 3 Квадратура 60 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје