za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Stan vo Karposh 4
  • Stan vo Karposh 4
  • Stan vo Karposh 4
  • Stan vo Karposh 4
  • Stan vo Karposh 4
  • Stan vo Karposh 4
  • Stan vo Karposh 4
Stan vo Karposh 4 Скопје / Карпош 4 € 60000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 70 m2 Телефон

Станот е со југ -север ориентација и се наоѓа спроти сити мол. Има два лифта, реновирани прозори, гоем паркинг...


Видео од објектотВидете ги деталите на куќата преку видеото

GoranВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Se prodava stan vo Aerodrom
€ 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
SE PRODAVA STAN OD 96M2
€ 1050

SE PRODAVA STAN OD 96M2

Соби 3 Бањи Квадратура 96 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje