mk Stan od 66m2 so 2 spalni vo Aerodrom kaj Kapitol 77,800€ - 55734

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Stan od 66m2 so 2 spalni vo Aerodrom kaj Kapitol


  • Stan od 66m2 so 2 spalni vo Aerodrom kaj Kapitol
  • Stan od 66m2 so 2 spalni vo Aerodrom kaj Kapitol
  • Stan od 66m2 so 2 spalni vo Aerodrom kaj Kapitol
  • Stan od 66m2 so 2 spalni vo Aerodrom kaj Kapitol
  • Stan od 66m2 so 2 spalni vo Aerodrom kaj Kapitol
  • Stan od 66m2 so 2 spalni vo Aerodrom kaj Kapitol
  • Stan od 66m2 so 2 spalni vo Aerodrom kaj Kapitol
Stan od 66m2 so 2 spalni vo Aerodrom kaj Kapitol Скопје / Аеродром € 77800 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 66 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава комплетно реновиран стан од 66м2 во Аеродром позади Капитол. Станот располага со 2 спални соби, дневна со трпезарија и кујна. Со Централно парно греење на 9/10кат со 2 лифта. Паркинг за 2 возила во цел Аеродром. Цена: 77.800 евра шифра 2206 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava Odlicen stan 66m2Vlae2
€ 76000

Se prodava Odlicen stan 66m2,Vlae2

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Se prodava 3-sob stan 66m2-Kisela Voda
€ 62500

Se prodava 3-sob stan, 66m2-Kisela Voda

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Se izdava namesten stan so dve spalni sobi vo Debar Maalo
€ 350

Se izdava namesten stan so dve spalni sobi vo Debar Maalo

Соби 3 Бањи Квадратура 75 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје