za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Se prodava 3-sob stan 66m2-Kisela Voda
  • Se prodava 3-sob stan 66m2-Kisela Voda
  • Se prodava 3-sob stan 66m2-Kisela Voda

Se prodava 3-sob stan, 66m2-Kisela Voda Скопје / К.Вода EUR 62500 За продавање

КатегоријаПродажба на станови и куќи Квадратура 66 m2 Соби 3 Евид. бројЈ2850 Телефон

Sifra: Ј2850
Se prodava stan vo Kisela Voda kaj Sampionce, 66m2 na 3 kat vo nova zgrada. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja+gostinski toalet, terasa. Orientacija jug.
Cena: 62500 evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Новел НедвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda
EUR 80000

Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda

Соби 4 Бањи Квадратура 74 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 EM2
EUR 56000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 E/M2

Соби 3 Бањи Квадратура 72 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici