za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda
  • Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda
  • Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda
  • Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda
  • Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda
  • Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda
  • Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda
  • Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda

Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda Скопје / К.Вода EUR 80000 За продавање

КатегоријаПродажба на станови и куќи Квадратура 74 m2 Соби 4 Евид. бројК0126 Телефон

Sifra: K0126
Se prodava kat od kuka vo Kisela Voda, 74m2 na 2 kat, so cist imoten list. Katot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 detska soba, 1 banja, terasa, sopstven dvor od 100m2.
Cena: 80000evra

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. contact@novelestate.com


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Новел НедвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava 3-sob stan 66m2-Kisela Voda
EUR 62500

Se prodava 3-sob stan, 66m2-Kisela Voda

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 EM2
EUR 56000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 E/M2

Соби 3 Бањи Квадратура 72 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici