mk Stan Karpos 1 1,250€ - 55568 -Огласник за недвижнини

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Stan Karpos 1
  • Stan Karpos 1
  • Stan Karpos 1
  • Stan Karpos 1
Stan Karpos 1 Скопје / Карпош 1 € 1250 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 80 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Stanot e na prvi kat, so parno, ima dve terasi, podrum od 15m², ima parking pred zgradata,se naoga odma do gradinka i uciliste.
ElenaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

STAN VO KARPOS 4
MKD 0

STAN VO KARPOS 4

Соби 4 Бањи Квадратура 125 m2
Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Se prodava stan vo Karpos 1
€ 76000

Se prodava stan vo Karpos 1

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје