Se prodava stan vo gradba vo Karpos 1 od 100m2


  • Se prodava stan vo gradba vo Karpos 1 od 100m2
  • Se prodava stan vo gradba vo Karpos 1 od 100m2
Se prodava stan vo gradba vo Karpos 1 od 100m2 Скопје / Карпош 1 € 160000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 100 m2 Телефон
4-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава стан во градба во Карпош 1 од 100м2 кај центар за странски јазици. Станот е со 3 спални на 2ри кат без лифт. Мала зграда од 3 ката и кровна тераса, вселива 06/2023 година. Цена: 1600 е/м2 можност да се докупи гаражно место. шифра 1169 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava trosoben luksuzen stan 100m2Taftalidze
€ 135000

Se prodava trosoben luksuzen stan 100m2,Taftalidze

Соби 3 Квадратура 100 m2
Se prodava baraka 100m2Vlae
€ 150000

Se prodava baraka 100m2,Vlae

Соби 4 Квадратура 100 m2
Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Квадратура 73 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје