• Se prodava stan vo Centar
  • Se prodava stan vo Centar
Se prodava stan vo Centar Скопје / Центар € 130000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 120 m2 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Se prodava stan od 113m2 stanben del i dva od 3,6m2.Stanot delumno e renoviran samo prozori pred 3,5 godini,a toaletite i kujnata treba da se renoviraat.Krovot e renoviran.Lift nema no ke ima.Stanot e na 4ti.Cena po dogovor.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

VesnaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Centar
€ 55600

Se prodava stan vo Centar

Соби 1 Бањи Квадратура 42 m2
Se prodava stan vo Centar
€ 55600

Se prodava stan vo Centar

Соби 1 Бањи Квадратура 42 m2
Se prodava stan Centar
€ 76600

Se prodava stan Centar

Соби 3 Бањи Квадратура 72 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје