• Se prodava stan vo Centar
  • Se prodava stan vo Centar
  • Se prodava stan vo Centar
  • Se prodava stan vo Centar
  • Se prodava stan vo Centar
  • Se prodava stan vo Centar
  • Se prodava stan vo Centar
Se prodava stan vo Centar Скопје / Центар € 55600 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 42 m2 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Se prodava stan od 42m2 vo Centar kaj univerzalna sala na prizemje.Cenata e 55600€ so provizija.Za kontakt Agency.
VesnaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Centar
€ 130000

Se prodava stan vo Centar

Соби 4 Бањи Квадратура 120 m2
Se prodava stan Centar
€ 76600

Se prodava stan Centar

Соби 3 Бањи Квадратура 72 m2
Se prodava stan vo Centar
€ 55600

Se prodava stan vo Centar

Соби 1 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје