za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Se prodava stan vo Aerodrom
  • Se prodava stan vo Aerodrom
  • Se prodava stan vo Aerodrom
  • Se prodava stan vo Aerodrom
  • Se prodava stan vo Aerodrom
  • Se prodava stan vo Aerodrom
  • Se prodava stan vo Aerodrom
  • Se prodava stan vo Aerodrom
Se prodava stan vo Aerodrom Скопје / Аеродром € 62000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 59 m2 Соби 2 Евид. број3624 Телефон

Se prodava 2soben stan vo naselba Aerodrom, 59m2 na 1kat so sopstveno parking mesto, nov renoviran stan, se naogja prod srednoto skolo Hemisko.

Kontakt: 072/251-510
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ElegantВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM
€ 65000

SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
Se prodava stan vo Aerodrom 32m2
€ 25500

Se prodava stan vo Aerodrom, 32m2

Соби 1 Бањи Квадратура 32 m2
Vesna agency prodava stan vo naselba nov Aerodrom
€ 65000

Vesna agency prodava stan vo naselba nov Aerodrom

Соби 0 Бањи Квадратура 59 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici