• SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM
  • SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM
SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM Скопје / Аеродром € 65000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 59 m2 Телефон

SE prodava stan VO nov aerodrom NOVOGRADBA OD 59M2 I PODZEMNA GARAZA OD 13M2.STANOT IMA EDNA SPALNA I EDNA DNEVNA SO SPAJZ I 3M2 TERASA.SE PRODAVA OPREMEN SO PLAKARI,VGRADENA KUJNA GOTOVA,INVERTOR,MASA ZA TELEVIZOR.ZGRADATA IMA LIFT A STANOT SE NAOGA NA 1/7 SO TOA STO IMA PRIZEMJE.ORIENTIRAN E KON JUGOZAPAD.POCETNA CENA E 65000E.ZA KONTAKT VESNA AGENCY
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

VesnaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Aerodrom
€ 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
Se prodava stan vo Aerodrom 32m2
€ 25500

Se prodava stan vo Aerodrom, 32m2

Соби 1 Бањи Квадратура 32 m2
Se prodava dvosoben stan 69m2Aerodrom
€ 64000

Se prodava dvosoben stan 69m2,Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 69 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје