za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Se prodava stan 62m2 vo Cevahir
  • Se prodava stan 62m2 vo Cevahir
  • Se prodava stan 62m2 vo Cevahir
  • Se prodava stan 62m2 vo Cevahir
  • Se prodava stan 62m2 vo Cevahir
  • Se prodava stan 62m2 vo Cevahir
  • Se prodava stan 62m2 vo Cevahir
Se prodava stan 62m2 vo Cevahir Скопје / Аеродром € 90000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 62 m2 Објавено 02-08-2022 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан од 62м2 во Џевахир. Станот располага со 2 спални соби, дневна со трпезарија и кујна. Во станот останува кујната. На 4 кат со лифт со можност за купување гаражно место. шифра. 1212 Цена: 90.000 евра 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava 3-sob stan 62m2-Taftalidze 1
€ 66300

Se prodava 3-sob stan, 62m2-Taftalidze 1

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Se prodava stan Karpos 4 62m2
€ 48000

Se prodava stan Karpos 4 ,62m2

Соби 2 Бањи Квадратура 62 m2
Se prodava komforen stan 62m2 Taftalidze 1
€ 70000

Se prodava komforen stan 62m2 ,Taftalidze 1

Соби 2 Бањи Квадратура 62 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје