za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Se prodava mansarda od 45m2 vo blizina na Katolicka


  • Se prodava mansarda od 45m2 vo blizina na Katolicka
  • Se prodava mansarda od 45m2 vo blizina na Katolicka
  • Se prodava mansarda od 45m2 vo blizina na Katolicka
  • Se prodava mansarda od 45m2 vo blizina na Katolicka
  • Se prodava mansarda od 45m2 vo blizina na Katolicka
  • Se prodava mansarda od 45m2 vo blizina na Katolicka
Se prodava mansarda od 45m2 vo blizina na Katolicka Скопје / Центар € 54000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 45 m2 Објавено 27-07-2022 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава мансарда од 45м2 со 1 спална во близина на католичка црква. Станот се наоѓа на 6 кат со лифт и се продава комплетно наместен. Цена:54.000 евра шифра 1171
City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA
€ 77000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA

Соби 3 Бањи Квадратура 67 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN KAJ KATOLICKA
€ 68200

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN KAJ KATOLICKA

Соби 2 Бањи Квадратура 62 m2
Se izdava dvosoben stan vo Centar 45m2
€ 300

Se izdava dvosoben stan vo Centar, 45m2

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје