za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA
  • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA
  • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA
  • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA
  • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA
  • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA
  • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA
  • DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN 67 M2 KAJ KATOLICKA Скопје / Центар EUR 77000 За продавање

Категорија Квадратура 67 m2 Соби 3 Евид. број259981 Телефон

Agencija Domik prodava 3 soben stan 67 m2 kaj Katolicka Crkva, vo nova zgrada, Cena 77.000 Evra - sifra 259981


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Домик недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAJ KATOLICKA
EUR 300

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAJ KATOLICKA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA  ZA 918 EM2
EUR 76200

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 E/M2

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2
DOMIK PRODAVA 2 SOBEN NOV STAN VO RASADNIK
EUR 51000

DOMIK PRODAVA 2 SOBEN NOV STAN VO RASADNIK

Соби 2 Бањи Квадратура 53 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici