• Se prodava 54 m2 stan vo Kisela Voda
  • Se prodava 54 m2 stan vo Kisela Voda
  • Se prodava 54 m2 stan vo Kisela Voda
  • Se prodava 54 m2 stan vo Kisela Voda
  • Se prodava 54 m2 stan vo Kisela Voda
  • Se prodava 54 m2 stan vo Kisela Voda
  • Se prodava 54 m2 stan vo Kisela Voda
  • Se prodava 54 m2 stan vo Kisela Voda
Se prodava 54 m2 stan vo Kisela Voda Скопје / К.Вода € 70000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 54 m2 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат 2 кат 2 кат Состојба Реновиран Подрум Да Греење На струја Паркинг Јавен паркинг

Se prodava dvosoben 54m2 stan vo Kisela Voda, vednas do ucilisteto ,,Kiril Pejcinovik".
Pogledot od site sobi e kon parkot
,,Puskin".
Stanot se prodava prazen i raspolaga so 3 m2 podrum.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

MonikaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava 3-sob stan 66m2-Kisela Voda
€ 62500

Se prodava 3-sob stan, 66m2-Kisela Voda

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
€ 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
Se prodava nov trosoben stan 65m2Kisela Voda
€ 1150

Se prodava nov trosoben stan 65m2,Kisela Voda

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје