za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • SE PRODAVA
  • SE PRODAVA
  • SE PRODAVA
SE PRODAVA Скопје / Ѓ.Петров MKD 1 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 196 m2 Телефон
Повеќесобен Наместеност Полу-наместен Спрат -

SO PARNO
SE PRODAVA PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO
TONIВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava plac
€ 0

Se prodava plac

Соби 0 Бањи Квадратура 1600 m2
SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM
€ 65000

SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
Se prodava stan vo Rasadnik
€ 62000

Se prodava stan vo Rasadnik

Соби 1 Бањи Квадратура 61 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје