za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1, POZADI KATASTER, NA SAMA PARTIZANSKA


  • SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 POZADI KATASTER NA SAMA PARTIZANSKA
  • SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 POZADI KATASTER NA SAMA PARTIZANSKA
  • SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 POZADI KATASTER NA SAMA PARTIZANSKA
  • SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 POZADI KATASTER NA SAMA PARTIZANSKA
  • SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 POZADI KATASTER NA SAMA PARTIZANSKA
  • SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 POZADI KATASTER NA SAMA PARTIZANSKA
  • SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 POZADI KATASTER NA SAMA PARTIZANSKA
  • SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 POZADI KATASTER NA SAMA PARTIZANSKA
SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1, POZADI KATASTER, NA SAMA PARTIZANSKA Скопје / Тафталиџе 1 MKD 15000 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Телефон
2-собен Наместеност Луксузно наместен Спрат 5 кат Состојба Реновиран Гаража Да Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Јавен паркинг

Se izdava stan 50 kvadrati, vo Taftalidze 1, pozadi Kataster, na sama Partizanska, vednas kaj avtobuskata stanica. Stanot e na 5ti kat so lift. Ima posebna dnevna, spalna, kujna, toalet, ostava i terasa. Stanot e celosno renoviran so nov mebel. Zgradata ima svoj parking, koj ne se plakja
IvanaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN POZADI RAMSTOR
€ 250

DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN POZADI RAMSTOR

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN POZADI RAMSTOR
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN POZADI RAMSTOR

Соби 2 Бањи Квадратура 44 m2
Se izdava nov trosoben stan pozadi pazar Bunjakovec
€ 360

Se izdava nov trosoben stan pozadi pazar Bunjakovec

Соби 3 Бањи Квадратура 57 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје