SE IZDAVA NOV, KOMPLETNO UREDEN STAN VO STROG CENTAR


  • SE IZDAVA NOV KOMPLETNO UREDEN STAN VO STROG CENTAR
  • SE IZDAVA NOV KOMPLETNO UREDEN STAN VO STROG CENTAR
  • SE IZDAVA NOV KOMPLETNO UREDEN STAN VO STROG CENTAR
  • SE IZDAVA NOV KOMPLETNO UREDEN STAN VO STROG CENTAR
SE IZDAVA NOV, KOMPLETNO UREDEN STAN VO STROG CENTAR Скопје / Центар € 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 50 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат 6 кат 6 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно

Се издава комплетно нов, уреден стан до Италијанска и Кинеска амбасада.
Останатите слики не може да се прикачат.
ГоцеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Stan 30m2 vo strog centar do Sobranie na RM
MKD 36000

Stan 30m2 vo strog centar do Sobranie na RM

Соби 2 Бањи Квадратура 32 m2
Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor
MKD 1350

Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2
Se iznajmuva dukjan vo strog centar
MKD 1

Se iznajmuva dukjan vo strog centar

Соби 1 Бањи Квадратура 18 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје