za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor


  • Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor
  • Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor
  • Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor
  • Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor
  • Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor
  • Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor
  • Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor
  • Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor
Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor Скопје / Центар MKD 1350 За продавање

КатегоријаСТАН Квадратура 79 m2 Соби 3 Евид. број035 Телефон

Се продава реновиран опремен стан во строг центар карши Рамстор позади хотел Бристол. Станот е на 6 спрат, најгоре, со убав поглед на водно, орјентација исток/запад. Станот е со вкупна површина од 79м2 од кои 45м2 стан под ценрално парно(спална од 11м2, дневна од 13м2, ходник од 4м2, кујна со трпезарија од 9м2, купатило 5м2 и остава од 3м2), огромна лоѓа од 28м2(која може да се затвори и преуреди) и основа за тераса од 6м2. Во зградата има лифт и со станот оди и подрум од 6м2. Зградата е војна(ЈНА), ставен е лимен кров пред 5 години, сменети се прозорите и вратата за лоѓата со профили Рехау со термопан стакла, плус од лани е ставена нова енергетски ефикасна фасада со 10см стиропор.
EvropaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Stan 30m2 vo strog centar do Sobranie na RM
MKD 36000

Stan 30m2 vo strog centar do Sobranie na RM

Соби 2 Бањи Квадратура 32 m2
Se izdava novo opremen stan centar
€ 350

Se izdava novo opremen stan, centar

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN VO CENTAR SPROTI RAMSTOR
€ 220

DOMIK IZDAVA DELOVEN VO CENTAR SPROTI RAMSTOR

Соби 2 Бањи Квадратура 41 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici