za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Prodavam stan vo karpos 4
  • Prodavam stan vo karpos 4
  • Prodavam stan vo karpos 4
  • Prodavam stan vo karpos 4
  • Prodavam stan vo karpos 4
  • Prodavam stan vo karpos 4
  • Prodavam stan vo karpos 4
Prodavam stan vo karpos 4 Скопје / Карпош 4 MKD 41000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 52 m2 Телефон
2-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Prodavam stan vo karpos 4 vo kulite na 17ti kat so lift
52 kvadrati
VlatkoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Dvosoben stan vo Karpos
€ 250

Dvosoben stan vo Karpos

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
Se prodava stan 82m2Karpos 4
€ 82000

Se prodava stan 82m2,Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 82 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici