za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Prodavam stan pogoden i za deloven prostor vo nas. Aerodrom

  • Prodavam stan pogoden i za deloven prostor vo nas Aerodrom
  • Prodavam stan pogoden i za deloven prostor vo nas Aerodrom
  • Prodavam stan pogoden i za deloven prostor vo nas Aerodrom
  • Prodavam stan pogoden i za deloven prostor vo nas Aerodrom
  • Prodavam stan pogoden i za deloven prostor vo nas Aerodrom
  • Prodavam stan pogoden i za deloven prostor vo nas Aerodrom
  • Prodavam stan pogoden i za deloven prostor vo nas Aerodrom
  • Prodavam stan pogoden i za deloven prostor vo nas Aerodrom

Prodavam stan pogoden i za deloven prostor vo nas. Aerodrom Скопје / Аеродром EUR 50000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 43 m2 Соби 1 Евид. број Објавено 18-11-2019 Телефон
1-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Prodavam polu namesten stan a moze i prazen po potreba. Stanot e na top lokacija ul Jane Sandanski 25, sproti Majcin Dom. Stanot e renoviran so smeneti prozorci i vrati i nadvoresna blind vrata. Pogoden e za deloven prostor, na prizemje so golem dvor i 7m2 podrum.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

EdoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

KAPISTEC3 SOBEN STAN POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR I ZIVEENJE
EUR 55000

KAPISTEC:3 SOBEN STAN, POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR I ZIVEENJE

Соби 3 Квадратура 49 m2
Se prodava deloven prostor-kancelarija vo Centar
MKD 30000

Se prodava deloven prostor-kancelarija vo Centar

Соби 2 Квадратура 20 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE
EUR 200

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE

Соби 2 Квадратура 55 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid