za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

KAPISTEC:3 SOBEN STAN, POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR I ZIVEENJE

  • KAPISTEC3 SOBEN STAN POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR I ZIVEENJE
  • KAPISTEC3 SOBEN STAN POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR I ZIVEENJE
  • KAPISTEC3 SOBEN STAN POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR I ZIVEENJE
  • KAPISTEC3 SOBEN STAN POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR I ZIVEENJE
KAPISTEC:3 SOBEN STAN, POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR I ZIVEENJE Скопје / Капиштец EUR 55000 За продавање

КатегоријаСТАН Квадратура 49 m2 Соби 3 Евид. број040 Телефон

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ, ВО БЛИЗИНА НА МАРКЕТ РАМСТОР И "ЗЕБРА".
*ПОГОДЕН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР И ЖИВЕЕЊЕ

ПОВРШИНА 49 М2
3 СОБЕН
КАТ МЕЗАНИН
БЕЗ ТЕРАСА
ОРИЕНТАЦИЈА ЗАПАД
ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, СО НОВИ ПРОЗОРИ


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

EvropaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC
MKD 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
Se izdava 3 soben namesten stan Kapistec
MKD 600

Se izdava 3 soben namesten stan Kapistec

Соби 3 Бањи Квадратура 104 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici