za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Prodavam stan
  • Prodavam stan
  • Prodavam stan
Prodavam stan Скопје / Карпош 1 € 1 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Објавено 11-10-2021 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Продавам Нов двособен стан, Карпош лифт,
BlagojВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
€ 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
STAN VO KISELA VODA
€ 840

STAN VO KISELA VODA

Соби 4 Бањи Квадратура 79 m2
SE PRODAVA STAN OD 96M2
€ 1050

SE PRODAVA STAN OD 96M2

Соби 3 Бањи Квадратура 96 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje