za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Prodavam stan
  • Prodavam stan
Prodavam stan Скопје / Карпош 1 € 1 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 56 m2 Објавено 15-06-2021 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат 5 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Сопствено парно Паркинг Јавен паркинг Ориентација Север

Nov stan dvosoben ,karpos 1,
BlagojВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
€ 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
SE PRODAVA STAN NA VODNO
€ 1122000

SE PRODAVA STAN NA VODNO

Соби 3 Бањи Квадратура 102 m2
Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici