• Prodavam
  • Prodavam
  • Prodavam
  • Prodavam
  • Prodavam
  • Prodavam
Prodavam Скопје / Ѓ.Петров € 28000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Телефон
Гарсоњера Наместеност Празен Спрат -

Itno prodavam stan vo nas. Dame Gruev, 40м2, 8м2 terasa pregradena za kujna i 6m2 podrum. Stanot e na 5kat od 5 kata bez lift. Ima cist imoten list. Cenata ne e fiksna.
Elena Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
€ 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Се продава  во  нас Центар
€ 15000

Се продава во нас. Центар

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO
€ 66000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје