za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC
  • DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC
  • DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC
  • DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC
  • DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC

DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC Скопје / Водно EUR 110000 За продавање

Категорија Квадратура 110 m2 Соби 3 Евид. број257054 Телефон

Agencija Domik prodava ekskluziven stan vo Zdanec 110 m2, Nov Ne vseluvan, Kvalitetna gradba, Cena: 110.000 Evra - sifra 257054


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Домик недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DUKAN VO CENTAR
EUR 600

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DUKAN VO CENTAR

Соби 0 Бањи Квадратура 100 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR KAJ KALA
EUR 500

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR KAJ KALA

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici