Prodavame trosoben stan pozadi Tri Biseri


  • Prodavame trosoben stan pozadi Tri Biseri
  • Prodavame trosoben stan pozadi Tri Biseri
  • Prodavame trosoben stan pozadi Tri Biseri
  • Prodavame trosoben stan pozadi Tri Biseri
  • Prodavame trosoben stan pozadi Tri Biseri
  • Prodavame trosoben stan pozadi Tri Biseri
  • Prodavame trosoben stan pozadi Tri Biseri
Prodavame trosoben stan pozadi Tri Biseri Скопје / Аеродром € 68000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 80 m2 Соби 3 Евид. број3650 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Stanot e so povrsina od 80 m2 na 5 kat posleden so parno ,bez lift  -mansarda


Cena 68.000evra


Vednas vseliv.


s.3650


Agencija Elegant


078/275-448


 
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ElegantВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavame trosoben stan vo nasA komanda
€ 55000

Prodavame trosoben stan vo nas.A komanda

Соби 3 Квадратура 64 m2
PRODAVAME TROSOBEN STAN VO CENTAR
€ 132000

PRODAVAME TROSOBEN STAN VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 132 m2
Se izdava nov trosoben stan pozadi pazar Bunjakovec
€ 360

Se izdava nov trosoben stan pozadi pazar Bunjakovec

Соби 3 Квадратура 57 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје