za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • PRODAVAM STAN
  • PRODAVAM STAN
PRODAVAM STAN Скопје / Аеродром EUR 49000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 47 m2 Телефон

Stan na 5 kat od 7, so 2 lifta, domar


Видео од објектотВидете ги деталите на куќата преку видеотоКалкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

LIDIJAВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
EUR 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Dvosoben stan vo nasAerodrom
EUR 62000

Dvosoben stan vo nas.Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
Prodavame nov stan NasAerodrom
EUR 80000

Prodavame nov stan Nas.Aerodrom

Соби 3 Бањи Квадратура 72 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici