za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

N.Lisice ubav trosoben stan 75m2 renoviran i opremenna 2kat

  • NLisice ubav trosoben stan 75m2 renoviran i opremenna 2kat
  • NLisice ubav trosoben stan 75m2 renoviran i opremenna 2kat
  • NLisice ubav trosoben stan 75m2 renoviran i opremenna 2kat
  • NLisice ubav trosoben stan 75m2 renoviran i opremenna 2kat
  • NLisice ubav trosoben stan 75m2 renoviran i opremenna 2kat

N.Lisice ubav trosoben stan 75m2 renoviran i opremenna 2kat Скопје / Аеродром EUR 63000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 75 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

Se prodava trosoben renoviran moze i opremen stan vo N.Lisice vo stariot del na 2kat so centralno greenje....Stanot e voodlicna sostojba....cena 63000eu ...


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ljupcoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor
MKD 1350

Renoviran opremen stan vo strog centar karsi Ramstor

Соби 3 Бањи Квадратура 79 m2
Trosoben stan 69m2-Vlae
EUR 75000

Trosoben stan, 69m2-Vlae

Соби 3 Бањи Квадратура 69 m2
NOV TROSOBEN STAN NA VODNO 60m2
MKD 11

NOV TROSOBEN STAN NA VODNO 60m2

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici