• Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat
  • Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat
  • Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat
  • Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat
  • Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat
  • Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat
  • Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat
Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat Скопје / Аеродром € 85000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 95 m2 Телефон

14865...Agencija Partenon prodava stan vo Aerodrom na 2kat cetvorosoben stan so ubava terasa, tri spalni sobi, dnevna, kujna banja i toalet so vkupna povrsina od 95m2 podrum 5m2, lift, parno, renoviran pred 7 godini, smeneti prozori, istok orientacija.....cena 85000eu....
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

NLisice ubav trosoben stan 75m2 renoviran i opremenna 2kat
€ 63000

N.Lisice ubav trosoben stan 75m2 renoviran i opremenna 2kat

Соби 3 Бањи Квадратура 75 m2
Se prodava stan vo Aerodrom
€ 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM
€ 65000

SE PRODAVA STAN VO NOV AERODROM

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје