• Kuka vo Pripor Kisela Voda 1
  • Kuka vo Pripor Kisela Voda 1
  • Kuka vo Pripor Kisela Voda 1
  • Kuka vo Pripor Kisela Voda 1
  • Kuka vo Pripor Kisela Voda 1
  • Kuka vo Pripor Kisela Voda 1
  • Kuka vo Pripor Kisela Voda 1
  • Kuka vo Pripor Kisela Voda 1
Kuka vo Pripor (Kisela Voda 1) Скопје / К.Вода € 200 За продавање

КатегоријаВикендица Квадратура 250 m2 Телефон

Се продава куќа во Припор (кисела вода 1 катастарски) на само 4,5 километри од центарот на градот, со дворна површина од 791 метри квадратни и прекрасен поглед кон Скопје. Куќата е нова градба и градена со сендвич ѕидови за да биде термоефикасна.

Чисти документи за сопственост, решени имотно правни односи, обезбедена инфраструктура.

Куќата се продава по 580 евра за метар квадратен, додека плацот се продава за 70 евра метар квадратен.

За повеќе информации слободно јавете се.
AnteВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava kuka od 145m2 vo Kisela Voda
€ 66000

Se prodava kuka od 145m2 vo Kisela Voda

Соби 3 Квадратура 145 m2
Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda
€ 80000

Se prodava kat od kuka so dvor-Kisela Voda

Соби 4 Квадратура 74 m2
Se prodava kuka odlicna lokacijaPripor
€ 65000

Se prodava kuka odlicna lokacija,Pripor

Соби 6 Квадратура 123 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје