• Izdavanje stan
  • Izdavanje stan
  • Izdavanje stan
  • Izdavanje stan
Izdavanje stan Скопје / Карпош 3 € 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Објавено 25-08-2023 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Se izdava stan na mirna i odlicna lokacija vo Karpos 3 vo blizina na leptokarija, city moll i na desetina minuti se naogaat ФИНКИ,ФЕИТ, ТЕХНОЛОШКИ, МАШИНСКИ..
Stanot ima dnevna soba so kujna i dve spalni.
SaskaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

STAN VO KARPOS 4
MKD 0

STAN VO KARPOS 4

Соби 4 Бањи Квадратура 125 m2
Se izdava stan od 48 m2 vo Karpos3
€ 220

Se izdava stan od 48 m2 vo Karpos3

Соби 1 Бањи Квадратура 48 m2
Dvosoben stan vo Karpos
€ 250

Dvosoben stan vo Karpos

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје