• DVOSOBEN STAN VO AERODROM KAPITOLL MALL
  • DVOSOBEN STAN VO AERODROM KAPITOLL MALL
  • DVOSOBEN STAN VO AERODROM KAPITOLL MALL
  • DVOSOBEN STAN VO AERODROM KAPITOLL MALL
DVOSOBEN STAN VO AERODROM, KAPITOLL MALL Скопје / Аеродром € 70000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 49 m2 Објавено 31-05-2024 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат 4 кат 4 кат Состојба Реновиран

IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo Aerodrom pozadi Kapitoll Mall. Stanot e lociran na mirna i tivka lokacija i so ubavo zeleno opkruzuvanje. Vo blizina na Kapitoll Mall ,ucilishte,gradinka, Biser trgovskiot sproti . So povrshina od 49m2 ,funkcionalno organiziran sekoj kvadrat od stanot. Katnost 4/4 bez lift Sodrzina na stanot : - Dneven del ( kujna,trpezarija) - Spalna soba - Terasa so otvoren pogled Stanot e priklucen na centralno greenje Cena 70.000e SHIFRA 6791
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Impuls AgencijaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavame dvosoben stan vo Aerodrom
€ 62000

Prodavame dvosoben stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
Dvosoben stan za studenti nasAerodrom
€ 200

Dvosoben stan za studenti nas.Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
Dvosoben stan Reonski Aerodrom
€ 200

Dvosoben stan Reonski Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 53 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје