mk Aerodrom 99m2 4soben ubav stan 115,000€ - 55832

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Aerodrom 99m2 4soben ubav stan
  • Aerodrom 99m2 4soben ubav stan
  • Aerodrom 99m2 4soben ubav stan
  • Aerodrom 99m2 4soben ubav stan
  • Aerodrom 99m2 4soben ubav stan
  • Aerodrom 99m2 4soben ubav stan
  • Aerodrom 99m2 4soben ubav stan
Aerodrom 99m2 4soben ubav stan Скопје / Аеродром € 115000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 99 m2 Телефон
4-собен Наместеност Празен Спрат -

15080...Партенон Недвижности продава стан во Аеродром Острово со површина од 100м2 класичен 4собен стан на 6кат не е последен, лифт и парно, квалитетна градба ориентиран на три страни и/ј/з... во станот останува и дел од мебел како кујна, вгрдени плакари...во добра состојба... цена 115.000 еу.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat
€ 85000

Aerodrom 95m2 4soben stan na 2kat

Соби 4 Бањи Квадратура 95 m2
NLisice ubav trosoben stan 75m2 renoviran i opremenna 2kat
€ 63000

N.Lisice ubav trosoben stan 75m2 renoviran i opremenna 2kat

Соби 3 Бањи Квадратура 75 m2
Se prodava stan vo Aerodrom
€ 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје