Се продава стан 51м2 во К.Вода кај екон. школо Васил А.Дрен


  • Се продава стан 51м2 во КВода кај екон школо Васил АДрен
  • Се продава стан 51м2 во КВода кај екон школо Васил АДрен
  • Се продава стан 51м2 во КВода кај екон школо Васил АДрен
  • Се продава стан 51м2 во КВода кај екон школо Васил АДрен
  • Се продава стан 51м2 во КВода кај екон школо Васил АДрен
  • Се продава стан 51м2 во КВода кај екон школо Васил АДрен
  • Се продава стан 51м2 во КВода кај екон школо Васил АДрен
Се продава стан 51м2 во К.Вода кај екон. школо Васил А.Дрен Скопје / К.Вода € 1250 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 51 m2 Објавено 26-09-2023 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат 3 кат 3 кат Состојба Реновиран Подрум Да Греење На струја Ориентација Исток

Се продава стан во К.Вода од 51 м2 на трет кат од шест ката (подрум од 7м2)источна страна на 100 метри после Средното економско училиште Васил Антевски-Дрен во старите стаклени згради.Станот е пред скоро време реновиран со нова водоводна и електрична инсталација,нови прозори и нови ѕидови и плафон обложени со гипс картон.За повеќе информации јавете се 
MarkoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 43м2Кисела Вода
€ 41000

Се продава стан 43м2,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје