za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан под кирија


  • Се издава стан под кирија
  • Се издава стан под кирија
  • Се издава стан под кирија
  • Се издава стан под кирија
  • Се издава стан под кирија
  • Се издава стан под кирија
Се издава стан под кирија Скопје / Карпош 1 € 350 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 76 m2 Телефон
4-собен Наместеност Наместен Спрат 4 кат Подрум Да Греење Градско парно Ориентација Исток

Станот се издава од 01.07.2020 и се продава.
Тони НеделковскиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 552Тафталиџе
€ 300

Се издава трособен стан 552,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 55 m2
Се издава стан 60м2кај Мида
€ 320

Се издава стан 60м2,кај Мида

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава стан 34м2Карпош 1
€ 180

Се издава стан 34м2,Карпош 1

Соби 2 Бањи Квадратура 34 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје