СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1


  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1 Скопје / Карпош 1 € 260 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 64 m2 Објавено 11-06-2024 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан во Карпош 1

Станот е 64м2, се наоѓа на 5-ти кат, од вкупно 7 ката, во зграда без лифт. Располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 спални соби, тераса и бања. Греењето/ладењето е на струја. Има слободен паркинг пред зграда. Лоциран е во близина на Симпо.

Цена: 260 евра/месечно
Шифра: 555/2798
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1
€ 330

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1

Соби 3 Квадратура 51 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1
€ 350

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1

Соби 2 Квадратура 46 m2
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3
€ 250

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3

Соби 3 Квадратура 61 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје