za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава нова гарсоњера


  • Се издава нова гарсоњера
  • Се издава нова гарсоњера
  • Се издава нова гарсоњера
  • Се издава нова гарсоњера
  • Се издава нова гарсоњера
  • Се издава нова гарсоњера
Се издава нова гарсоњера Скопје / К.Вода € 190 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 30 m2 Објавено 02-01-2022 Телефон
Гарсоњера Наместеност Наместен Спрат 6 кат Состојба Нов Лифт Да Греење На струја Паркинг Јавен паркинг Ориентација Исток

Се издава нова гарсоњера во кисела вода, кај Рампа близу Центар,станот е 30м2,наместен комплет со нов мебел,нова КУЈНА со сите потребни апарати за домаќинство,нова машина за перење во купатило,клима инвертер,буквално се ново..
има балкон со убав поглед,нова градба.
Вселива од 15ти јануари
МилеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава гарсоњера 25м2Карпош1
€ 200

Се издава гарсоњера 25м2,Карпош1

Соби 1 Бањи Квадратура 25 m2
Се издава гарсоњера 41м2Црниче
€ 200

Се издава гарсоњера 41м2,Црниче

Соби 1 Бањи Квадратура 41 m2
УРБАН ЛИВИНГ издава гарсоњера 27 м2 во Центар
€ 180

УРБАН ЛИВИНГ издава гарсоњера 27 м2 во Центар

Соби 1 Бањи Квадратура 27 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје