za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО


  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
  • СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО Скопје / Центар MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 112 m2 Објавено 14-01-2021
нов
Телефон
4-собен Наместеност Празен Спрат -

ID6341A

Се продава нов стан на одлична локација во Дебар маало.

Станот располага со 112м2 простор, поделен на 3 спални соби, голема дневна соба, кујна и две бањи со приватно парно.

Поставеноста на станот е север/југ и е лоциран на први кат.

New apartment for sale in a great location in Debar neighborhood.

The apartment has 112m2 space, divided into 3 bedrooms, large living room, kitchen and two bathrooms with private heating.

The location of the apartment is north / south and is located on the first floor.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 3 Бањи Квадратура 115 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 2 Бањи Квадратура 38 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici