СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО


  • СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
  • СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
  • СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
  • СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО Скопје / Центар € 120000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 51 m2 Објавено 06-06-2024 Телефон
2-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Се продава трособен стан во дебар маало

Станот е 51м2, се наоѓа на 3-ти кат во зграда без лифт. Располага со дневна со кујна и трпезарија, спална соба, тераса, балкон од 40м2 и подрум од 7м2. Ориентацијата е југозападна. Станот е комплетно реновиран и е веднаш вселив. Лоциран е во близина на Кино Карпош.

Цена: 120000 евра
Шифра: 555/2783
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
€ 80000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 2 Квадратура 35 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 4 Квадратура 112 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје