za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • СЕ ПРОДАВА КУЌА
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА
  • СЕ ПРОДАВА КУЌА
СЕ ПРОДАВА КУЌА Скопје / Ѓ.Петров € 230000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 300 m2 Објавено 27-11-2020
нов
Телефон
4-собен Наместеност Празен Спрат 3 кат Подрум Да Паркинг Откриено паркинг место

Се продава Куќа од 300м2 и Дворно место 420м2 со Деловен простор, на Главна улица Ѓорче Петров 2 од град кога се иде спрема Сарај главната улица Ѓорче Петров 2
викана Партизанска карши Старскиот дом Гернатолошки Завод 13 Ноември или викан 'ГЕРИЈАТРИЈА,, на Главната улица на излез СКОПЈЕ ТЕТОВО !!!

Цена: 230 000 ЕУР
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Никола Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
€ 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
€ 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici