za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам стан во Капиштец


  • Продавам стан во Капиштец
  • Продавам стан во Капиштец
  • Продавам стан во Капиштец
  • Продавам стан во Капиштец
  • Продавам стан во Капиштец
  • Продавам стан во Капиштец
  • Продавам стан во Капиштец
Продавам стан во Капиштец Скопје / Центар € 1370 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 96 m2 Објавено 11-05-2022 Телефон
4-собен Наместеност Празен Спрат -

Продавам четворособен стан во Капиштец 96м2 спроти Завод за запослување/Ортопедски завод, зграда со фасадна цигла, на 9/16кат, североисточна ориентација, со поглед накај паркот. Зградата е со еден влез и три лифтови. Станот располага со голем салон со трпезарија и балкон, кујна со лоѓија, 3 спални (едната е со француски балкон), бања (со прозор) и гостинско WC со туш. Станот е комфорен, удобен и со прекрасен распоред.
Зоран РуданВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 60м2Капиштец
€ 82000

Се продава стан 60м2,Капиштец

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се продава нов стан 50м2Капиштец
€ 1250

Се продава нов стан 50м2,Капиштец

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава нов стан 66м2Капиштец
€ 66000

Се продава нов стан 66м2,Капиштец

Соби 2 Бањи Квадратура 66 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје