СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ


  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ
  • СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ
СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАПИШТЕЦ Скопје / Капиштец € 400 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 75 m2 Објавено 02-04-2024 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан во Капиштец

Станот е 75м2, се наоѓа на 13-ти од вкупно 16 ката. Располага со дневна со кујна и трпезарија, 2 тераси, спална соба и бања. Станот е приклучен на градско парно. Има можност за приватен паркинг. Слободен од 01.05.

Цена: 400 евра/месечно, дополнително 50 евра/месечно за паркинг место
Шифра: 555/2509
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје