za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Плац во Лисиче
  • Плац во Лисиче
Плац во Лисиче Скопје / Аеродром € 50 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 1100 m2 Телефон

АГЕНСИ продава плац од 1100м2 во Лисиче. Плацот се наоѓа на улица Ѓорѓи Капчев (позади ресторан Рагуза). Плацот поседува асфалтен пат, вода и струја.

Цената за плацот е 50 Евра / м2.

Повелете да го разгледате да се договориме.
Александар СилјаноскиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава семејна куќа 80м2;насЛисиче
€ 60000

Се продава семејна куќа 80м2;нас.Лисиче

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2
Се продава семејна куќа 200м2НЛисиче
€ 150000

Се продава семејна куќа 200м2,Н.Лисиче

Соби 5 Бањи Квадратура 200 m2
Се продава стан 79м2Ново лисиче
€ 72000

Се продава стан 79м2,Ново лисиче

Соби 4 Бањи Квадратура 79 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici